Ортопедичні вироби для корекції постави

Виберіть підкатегорію
Ортопедичні вироби для корекції постави

Кожен з нас бодай раз у житті чув у свою адресу такі слова: «Випростай спину! Сядь рівно!». На цьому акцентують батьки й старші члени родини, звертають увагу вчителі у школі. Проте хибно думати, що проблеми з осанкою можуть  спіткали лише дітей та підлітків. Значна частина людей старше 25 років звертаються по консультацію до спеціаліста зі скаргами на болі в спині й попереку, шиї та нестерпний головний біль, формування горба, надмірну сутулість і проблеми з ногами. Все це та багато іншого є наслідком порушень постави і вимагає невідкладного прийняття відповідних мір.

Сучасний магазин ортопедичних товарів пропонує своїм клієнтам безліч видів коректорів, бандажів, поясів, реклінаторів та інших медичних товарів, основним призначенням яких є виправлення порушень осанки, надання анатомічно правильного положення хребта та лопаток, усунення сутулості тощо. 

Інтернет-магазин «Медтехніка FMF» містить більше 50 видів ортопедичних корсетних виробів у преміум, люкс й бюджетному сегменті. Вони забезпечують відмінний профілактичний і лікувальний ефект за привабливою ціною і з можливістю здійснення безкоштовної оперативної доставки у одну із 200 аптек мережі або відправки у будь-яке зручне для клієнта відділення Нової пошти (за тарифами перевізника).

Види ортопедичних товарів для корекції осанки

  • Грудний коректор. Дане пристосування використовується як дорослими, так і дітьми. М`які й еластичні лямки одягаються по типу звичайного шкільного наплічника. Вони надійно фіксують плечі, відводячи їх у більшій мірі, ніж звик користувач. Основа виробу – еластична, жорстка або напівжорстка спинка, що може бути доповнена металевими або пластиковими ребрами жорсткості – щільно прилягає до хребта, випрямляючи його і надаючи йому анатомічно правильного положення.

Показами до застосування подібних ортопедичних виробів можуть виступати:

  1. Необхідність у зменшенні надмірного м`язевого напруження;
  2. Ліквідація больового синдрому;
  3. Наявність таких захворювань, як кіфоз й сколіоз;
  4. Зменшення неприємних больових відчуттів та лікування остеохондрозу і остеопорозу.
  5. Реабілітація та уникнення рецидивів у посттравматичниму періоді.

Виробник застерігає, що грудний реклінатор не варто носити більше 4 годин на день. Для отримання більш детальнішої інформації щодо тривалості носіння потрібно дізнатися у лікаря, який порекомендував купити ортопедичні вироби для корекції постави. 

  • Рекланітор. Ця ортопедична продукція виготовлена з м`яких, приємних до тіла матеріалів. Переважно бавовни і еластичної бандажної стрічки. Вона складається з двох перехресних лямок, які кріпляться на плечах. Використання схожого ортопедичного товару дозволить поетапно покращувати поставу, надаючи їй правильної форми та забезпечуючи абсолютно безболісне та комфортне відведення плечей. Ще одною вагомою перевагою рекланіторів є те, що вони зовсім не помітні під одягом.
  • Грудопоперекові або корсетні коректори постави. Такі пристосування можуть мати різну ступінь жорсткості і відповідно до цього поділятися на суто профілактичні (ребра жорсткості відсутні, в основі лише еластичний дихаючий матеріал) та лікувальні (доповнені 2-8 пластиковими або металевими ребрами жорсткості, шинами чи жорсткими вставками). Корсетні коректори постави охоплюють всю спину, від грудного до поперекового відділу хребта. Часто їх доповнюють широкою фіксуючою лямкою, яка нагадує пояс. Показами до застосування таких ортопедичних товарів: суттєві викривлення хребта у грудному й поперековому відділі, слабкість м`язевого корсету, необхідність у підтримці спини після отриманих травм або проведених оперативних втручань, прогресування таких захворювань, як остеохондроз і остеопороз. Також за рекомендацією лікаря корсет можна застосовувати при між хребцевих грижах, люмбалгії і спондилоартрозі.

 

Інтернет магазин ортопедичних товарів «Медтехніка FMF» пропонує свою допомогу у виборі найкращого варіанту. Кваліфіковані консультанти, виходи з індивідуальних особливостей поставленого діагнозу й потреб клієнта, зуміють підібрати  найоптимальний вид коректора постави і запропонують найекономніший спосіб доставки.