Гігрометри

Топ Продаж
Гігрометр психрометричний Стеклоприбор ВІТ-2
537-06
Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-2 – пристосування, за допомогою якого можна виміряти т..
1

Ціна: 356.40 грн

Топ Продаж
Гігрометр психрометричний Стеклоприбор ВІТ-1
536-06
Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-1 – пристосування, за допомогою якого можна виміряти т..
3

Ціна: 324.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Гігрометри

Гігрометр що це таке і для чого використовується у побуті чи промисловості

Вологомір повітря, так його звикли називати у народі, являє собою вимірювальний прилад, який використовується для вимірювання рівня вологості речовини в газоподібному стані, для прикладу, процентного значення гігрометричних показників вологості повітря.

Існує чимало різновидів даного пристосування:

  • Перший і найбільш поширений – гігрометр психрометричний ВІТ-1, ВІТ-2.

Його застосовують для вимірювання вологості й температури у складських приміщеннях, теплицях, господарствах, що займаються розведенням тварин, птахів, матеріальних кімнатах, а також шовковичних. З їх допомогою контролюються гігрометричні показники у місцях, де важливо зберігати їх сталими – у музеях, виставкових павільйонах, лікарняних установах, сховищах з овочами, фруктами тощо. Він складається із міцного пластикового каркасу,  до якого кріпляться два скляні вимірювальні прилади, живильник й психрометрична шкала. Показники розраховуються на основі різниці між сухим й зволоженим термометром за таблицею.

  • Цифровий гігрометр купити варто для домашнього використання.

Він дозволяє контролювати мікроклімат. У таких пристосувань часто підсвічується екран. Показники відображаються на великому рідкокристалічному екрані. Гігрометр для дому має діапазон вимірювання в межах від 20 до 95%, з ціною позначки 1%.

  • Гігрометр термометр, також відомий як термогігрометр поєднує у собі, по суті, одразу ж два пристосування – гігрометр і термометр.

На великому екрані із функцією підсвідки, окрім вологості, відображається також рівень температури у приміщенні та поточний час із датою. Окремі моделі дають можливість налаштування будильника. Такі пристосування виготовлені із пластику. Дозволяють виміряти температуру  діапазоном від -10 до +50 градусів, з ціною поділки 1°С, вологість – від 20 до 95%, з ціною поділки - 1%. Для того аби пристрій працював коректно, його варто розмістити на горизонтальній поверхні.

Де купити гігрометри

Всі вище перелічені пристосування можна знайти у каталозі Інтернет-магазину «Медтехніка FMF». Термогігрометри, гігрометри психрометричні, а також звичайні моделі сертифіковані. Доступна ціна та зручні умови доставки. Відправка одразу того ж дня, коли здійснене замовлення, окрім суботи та неділі. Великий вибір іншої вимірювальної техніки, без якої не обійтись під час облаштування складського приміщення – термометри для холодильників, ваги, термометри для контролю повітря приміщення. В нас представлений широкий вибір вимірювальних виробів ТМ Склоприлад. В разі відсутності в наявності будь-якого пристосування відбувається формування замовлення та поставка в найшвидші терміни. Кваліфіковані менеджери кол-центру порекомендують, допоможуть з вибором та оформленням замовлення. Доставка протягом 1-3 днів. В разі здійснення замовлення на суму від 500 грн – безкоштовна доставка по м. Львів.