Медичні столи

Столик стоматолога СС
7830-06
Столик стоматолога СС використовується в медичних закладах. На ньому можна розміщувати інструме..
0

Ціна: 2310.00 грн

Стіл масажний Restpro ALU 2 Бежевий
8131-05
Складаний масажний стіл RESTPRO® ALU 2 має приємну на дотик вінілову оббивку з м'яким наповнюва..
0

Ціна: 11742.00 грн

Стіл масажний Restpro ALU 3 Бежевий
8132-06
RESTPRO® ALU 3 Бежевий Складаний масажний стіл– це універсальна кушетка, яка підійде і для уста..
0

Ціна: 12540.00 грн

Стіл масажний Restpro ALU 3 Чорний
8133-06
RESTPRO® ALU 3  Складаний масажний стіл– це універсальна кушетка, яка підійде і для устано..
0

Ціна: 12540.00 грн

Медичний стіл на колесах з металевим каркасом та з 3-ма полицями Спс-01.3
2116-06
Медичний стіл на колесах з металевим каркасом та з 3-ма полицями Спс-01 використовується в..
0

Ціна: 2457.00 грн

Столик інтрументальний Заповіт СІ-5
2958-06
Столик інтрументальний Заповіт СІ-5 використовується в медичних закладах. На ньому можна р..
0

Ціна: 2541.00 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Медичні столи

Медичні столи

Медичні столи – це окрема категорія медобладнання, без якого не може обійтись жодна приватний чи державний заклад охорони здоров`я. Вони необхідні для здійснення безлічі маніпуляцій, зберігання інструментів, проведення оперативних втручань, перев`язок, забору крові або ж складування лабораторних реактивів.

Даний товар може мати різну форму, конструкцію, габаритні характеристики, в його основі може бути закладений різний за щільністю, структурою і ергономічними властивостями матеріал.

В залежності від призначення медичні столики поділяються на:

  • Операційні.  Використовуються у ветеринарній медицині та в операційних блоках лікарень чи госпіталів. Слід розрізняти механічні моделі, із наявністю гідравлічного або електричного приводу. Відповідно до сфери застосування вирізняють: універсальні, офтальмологічні, гінекологічні, ангіографічні операційні медичні столи.
  • Масажні. Використовуються у спеціалізованих масажних кабінетах, фізіотерапевтичних відділеннях лікарень, реабілітаційних центрах, СПА-комплексах. Їх основне призначення полягає у забезпеченні найбільш комфортного положення тіла пацієнта під час здійснення процедури лікувального, профілактичного, розслаблюючого, лімфодренажного, антицелюлітного масажу. Ще однією, більш розповсюдженою, назвою даного пристосування є кушетка. Вона може бути виготовлена з дерева чи металу і доповнена м`яким ложем зі спеціальним отвором для обличчя. Складатися із двох, трьох або ж чотирьох секцій. Змінювати свою висоту і кут нахилу.
  • Лабораторні. Використовуються для проведення різноманітних хімічних або ж фізичних аналізів на базі лабораторій, а також спеціально облаштованих  кабінетів виробничих підприємств, лікарняних закладів чи науково-дослідних установ. Зазвичай мають вигляд невеликої тумби на колесах із трьома витяжними ящиками або двома полицями і дверцятами.
  • Маніпуляційні медичні столи. Виходячи із галузі медичної практики, у якій планується застосування даного медобладнання, воно може мати різне призначення і відповідно до цього вже бути доповнене безліччю додаткових компонентів, зокрема нішами, більшою кількістю полиць або шухляд, ярусів, одною або декількома підставками. Для прикладу, вони можуть застосовуватись для установки на них ендоскопічних приладів або ж офтальмоскопічного обладнання.
  • Інструментальні медичні столи призначені для зберігання і переміщення стерильного та нестерильного інструментарію. Таке медобладнання завжди має 2-4 полиць із бортиками на краях. Це зроблено для того аби під час переміщення, інструмент не впав. Обов`язково виготовлений із матеріалу, стійкого до агресивних дезінфекційних та миючих засобів. 
  • Приліжкові. Це підкатний тип пристосування, який створює додатковий комфорт для пацієнта, що тривалий період часу перебуває у лежачому положенні. Можуть використовуватись в процесі проведення різних маніпуляцій, прийому ліків та годування.
  • Неонатологічні. Сюди належить: пеленальний медичний стіл, столики із фізіотерапевтичними опромінювачами, що здійснюють верхній підігрів, а також ті, що застосовуються для огляду немовля. 
  • Перев`язувальні. Його використовують для фіксації положення тіла пацієнта під час підготовки, а також безпосереднього проведення хірургічних втручань, післяопераційного догляду, здійснення перев`язок, огляду та обстежень.

У інтернет-магазині «Медтехніка FMF» можна купити максимально функціональну та ергономічну модель стола відмінної якості за приємною ціною та оперативною доставкою у будь-який населений пункт України.