Медичні столи

Столик стоматолога СС
7830-06
Столик стоматолога СС використовується в медичних закладах. На ньому можна розміщувати інструме..
0

Ціна: 1491.00 грн

Медичний стіл на колесах з металевим каркасом та з 3-ма полицями Спс-01.3
2116-06
Медичний стіл на колесах з металевим каркасом та з 3-ма полицями Спс-01 використовується в..
0

Ціна: 2457.00 грн

Столик інтрументальний Заповіт СІ-5
2958-06
Столик інтрументальний Заповіт СІ-5 використовується в медичних закладах. На ньому можна р..
0

Ціна: 2240.00 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Медичні столи

Медичні столи

Медичний стіл являє собою необхідний предмет меблів, активно використовується у багатьох закладах охорони здоров'я, дослідних лабораторіях. Столик активно використовується для розміщення, зберігання спецінструментів, здійснення медичних маніпуляцій, проведення процедур, досвідчених експериментів, аналізів. Предмет меблів необхідний для обслуговуючого медперсоналу, лікарів-хірургів, стоматологів, лаборантів, отоларингологів, травматологів, акушерів-гінекологів та ін. Спеціальний інструментальний маніпуляційний стіл виконує важливу функцію в процесі надання послуг пацієнтові.

Сучасні меблі для лікарняних палат, профілакторіїв та інших медичних установ відрізняється підвищеною зносостійкістю і ергономічним дизайном. Предмет меблів може бути стаціонарним, а також мобільним завдяки колесам. Модифікації столів припускають різні розміри, рівні, відрізняються вони також за специфікою, областю застосування, по функціоналу та цільовим призначенням. Вироби широко використовуються при обстеженнях, фізіотерапевтичних, косметологічних процедурах, реабілітації та в інших медико-профілактичних цілях.

Особливості медичних столів

Спеціальні предмети меблів мають наступні відмінні особливості:

  • легкий процес експлуатації та санобробки, дезінфекції;
  • мультифункціональність, різноманітні спеціалізовані моделі для різного цільового призначення;
  • якісні матеріали виготовлення;
  • високі функціональні можливості виробів;
  • міцний каркас маніпуляційного столика виготовлений з якісних полегшених матеріалів, виріб має невелику вагу;
  • доступна ціна.

Спеціальний столик активно використовують лікарі різних напрямків медицини в своєму кабінеті, на ньому зручно розміщувати продезінфікований інструмент, лікарські препарати, необхідні прилади, апарати та інші засоби для терапії. Такий вид меблів використовують в перев'язувальних блоках, маніпуляційних кабінетах, операційних палатах. Широко застосовують столики в перинатальних центрах, пологових залах. Комплектація столів скляними або сталевими поличками здійснюється в залежності від призначення. Деякі моделі оснащуються колесами з системою гальмування для комфортного пересування по кабінету або лікарняному відділенню.

Вибираючи медичні столи, рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями компанії «Медтехніка FMF», які допоможуть вибрати кращий варіант для кожного конкретного випадку з оптимальним співвідношенням "ціна - якість".

Де купити медичні столи за доступною ціною в Україні?

Інтернет-магазин компанії «Медтехніка FMF» (Україна) пропонує широкий перелік різноманітних видів медичного обладнання, яке відрізняється доступними цінами, бездоганною якістю. На сайті представлений інформативний каталог медичних меблів з актуальними цінами, основними характеристиками, описом продукції, її функціональних можливостей.

Магазин «Медтехніка FMF» пропонує взаємовигідне співробітництво оптовим і роздрібним покупцям. Вибрати в електронному каталозі, оформити замовлення онлайн, купити в місті Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ та інших регіонах України медичні інструментальні, маніпуляційні столики, такі моделі, як стерильний операційний, приліжкові столик-тумба, пеленальний, лабораторний, для забору крові в кабінет, в оздоровчий центр, інші медустанови, а також вироби медичного призначення, допоможуть фахівці інтернет-магазину компанії «Медтехніка FMF». Вони дадуть відповідь на всі питання про меблі, обладнання, способи оплати, вартість доставки у ваше місто.