Контрольно-вимірювальні прилади

Виберіть підкатегорію
Контрольно-вимірювальні прилади

У всьому потрібний постійний підрахунок

 

Наше життя це буквально набір матеріалу, який потребує точного розрахунку. Ми завжди цікавимось котра година і скільки часу потрібно на виконання тої чи іншої роботи, якою повинна бути оптимальна температура і який рівень вологи найбільш комфортний, скільки кроків за день ми пройшли і скільки калорій спалили в процесі фізичної активності, яка міцність того чи іншого алкогольного напитку і чи дотримані температурні норми під час зберігання того чи іншого харчового продукту, яка погода за вікном і чи там достатньо тепло, щоб змінити весняний одяг на літній,скільки хвилин минає поки одна грудка піску пересипиться в інший кінець скляної ємності,  скільки нітратів в цій їжі і чи не перевищений допустимий рівень радіаційного фону, скільки проміле у водія, що готується до довгого рейсу. Відповідь на ці питання можна дізнатись лише застосувавши один із контрольно-вимірювальних приладів, що повинні бути у вашому арсеналі підручних засобів.

Кожен із нас бодай раз чув про такий пристрій, як нітратомір. Дуже популярний в наш час прилад, який стане в нагоді турботливій матусі, яка обирає продукти, з яких готуватиме смачні страви для всієї сім'ї, спортсмену, що слідкує за якістю харчування та всім без винятку мешканцям нашої планети, які мають право знати, що міститься в тому чи іншому фрукті, овочі, м'ясі чи рибі. Нітратомір купити варто ще й  з тієї причини, що він може бути доповнений багатьма іншими корисними функціями, до прикладу, вимірювати жорсткість води чи кількість рентген в тому чи іншому продукті чи навколишньому середовищі. Іншими словами, це не просто пристрій для вимірювання нітратів, але й дозиметр і аналізатор жорсткості води. Такий екотестер повинен бути в жодного відповідального члена нашого суспільства, що турбується про своє здоров’я.

Ще один спектр життя, який підлягає підрахунку – щоденна подолана дистанція в кроках та кілометрах. В цьому допоможе ультра точний пристрій, що носить назву крокомір. Не зважаючи, що дана функція вже присутня у більшості смартфонів, вона працює досить опосередковано і не завжди фіксує все правильно. Купити крокомір варто ще й з тієї причини, що він вкаже достовірну інформацію у різних площинах подоланої дистанції: кількість кроків, кілометрів, спалених калорій, яким був серцевий ритм, чи було досягнуто поставленої мети. Для більшої зручності існує легкий у користуванні крокомір годинник.

Важливо також моніторити мікроклімат вдома та на робочому місці. Для цього існують спеціальні пристосування  - термометр та гігрометр. Перший вкаже на рівень температури, другий сповістить якою є вологість у приміщенні. Для промислових цілей у переважній більшості використовують звичайні скляні пристосування, для домашнього вжитку рекомендовано придбати більш безпечні та захищені від механічних ушкоджень  - термогігрометри. Термогігрометр – це по суті поєднання у одному цифровому пристрої двох пристосувань. Такий цифровий електронний термометр здатний у реальному часі вимірювати та відображати на невеликому за розмірами екрані (переважно 10х10см) показники температури та вологості. Окрім того він фіксує час та дату, має можливість налаштування будильника і зазвичай має зручну підсвітку екрану, яка активується натисканням спеціальної кнопки або ж торканням рукою верхньої частини пластмасового корпусу.

Більш цільовим є застосування такого контрольно-вимірювального обладнання як алкотестер драгер, або як його ще називають, газоаналізатор.

  • Алкотестер використовується разом із:
  • Спеціальними одноразовими мундштуками;
  • Трубочками;

·         Принтерами для друку результатів проведеного аналізу (дане пристосування не обов’язкове, адже результат відображається на екрані приладу, проте для логістичних компаній, а також працівників поліції такий додаток до алкотестера обов’язковий).

Найпопулярнішою моделлю серед всіх газоаналізаторів є алкотестер Алкофор вітчизняного виробника Сорбполімер. Купити алкотестер драген даної фірми можна у Інтернет-магазині «Медтехніка FMF», у нас представлені найбільш затребувані пристосування, які ідеально підійдуть для щоденного тестування водіїв та працівників логістичних центрів.

Окрім цього у віртуальному каталозі сайту ви відшукаєте найпривабливіші цінові пропозиції на цифрові термометри Склоприлад, високоточні гігрометри та вимірювачі нітратів провідних вітчизняних та іноземних виробників. Ми забезпечимо швидку доставку товару в будь-яку точку України.