095 55 899 55
Львів, с.Сокільники, вул. Стрийська 20
Телефонні лінії працюють з 9:00 до 19:00 субота з 10:00-15:00, неділя вихідний

Тонометр Microlife ВР А2 Basic автоматичний

Виробник: Microlife
Код товару: 1422-06
-12 %
Акція
Топ Продаж
Тонометр Microlife ВР А2 Basic автоматичний

До кінця Акції залишилось:

Знайшли дешевше?
1726.80 грн 1519.00 грн

  • Наявність: В наявності


Доставка і Оплата
Адресна доставка
Адресна доставка

Ви можете замовити доставку до дому

Доставка Новою Поштою
Доставка Новою Поштою

Доставка перевізником (Безкоштовна доставка від 1 500 грн)

Самовивіз
Самовивіз

Самовивіз з точки видачі

Оплата готівкою
Оплата готівкою

Оплата готівкою на точці видачі

Банківський переказ
Банківський переказ

Оплата за реквізитами

Почувати себе в нормі важливо у будь-якому віці. Для цього необхідні як фізичні навантаження, так і позитивні емоції. Враховуючи темп життя сучасного світу, деякі процедури, які стереотипно притаманні тільки особам старшого віку, варто виконувати і у досить юному віці. Зокрема, вимірювання артеріального тиску, яке є достатньо корисним заняттям на будь-якому життєвому етапі, оскільки завдяки йому можна відстежити вікову динаміку змін у людському організмі та виявити на ранніх стадіях зародження можливих проблем зі здоров'ям.
Одним із авторитетних виробників медичного обладнання, який в основному спеціалізується на виробництві вимірювальної техніки для визначення рівня артеріального тиску та пульсу у домашніх умовах, є швейцарська компанія Microlife. Тонометри, які вони випускають, користуються великою популярністю на ринку серед вітчизняних та іноземних споживачів.
Microlife ВР А2 Basic – це автоматична модель тонометра, яка працює на на основі інтелектуальної технології Gentle+, завдяки якій нагнітання і стравлення повітря у манжеті відбуваються максимально плавно і без виникнення жодних больових відчуттів у споживача.
Манжета виготовлена зі зносостійкого матеріалу та є конусоподібної форми, що сприяє кращому приляганню до плеча і збільшенню до максимуму ймовірності отримання точного результату вимірювання. Діаметр манжети регулюється у межах від 22 см до 42 см. Чохол манжети знімного типу, при потребі його можна почистити або ж випрати.
Завдяки PAD-технології користувач з легкістю може відстежити ранні прояви аритмії. Екран, на якому відображаються отримані в ході вимірювання результати може отримувати різне забарвлення у залежності від того, наскільки великим є відхилення показника від норми. Якщо все гаразд, екран залишатиметься зеленим, при незначних відхиленнях перетвориться у жовтий, а при суттєвих відхиленнях стане яскраво червоним.
Об'єм пам’яті автоматичного тонометра є однією із важливих технічних характеристик приладу. Даний пристрій розрахований на зберігання до 30 результатів попередніх вимірювань із фіксацією дати та часу. Ще однією особливістю тонометра Microlife ВР А2 Basic є можливість визначення середнього показника на основі збережених останніх результатів заміру.
Перевагою пристрою є те, що він простий в управлінні, адже все що необхідно для керування та здійснення вимірів закладено у трьох робочих клавішах. Пристрій володіє широким функціональним дисплеєм, на якому відображаються не лише результати вимірювання, але й додаткові відомості про те, чи правильно була одягнена і зафіксована манжета, чи були здійсненні зайві рухи тіла користувача, які могли помішати встановленню точного результату та чи не потребує пристрій заміни батарейок або ж додаткової підзарядки з допомогою мережевого адаптера.
Живлення тонометра відбувається від батарейок. Можливе воно також і від мережі, але в такому випадку потрібно додатково придбати спеціальний адаптер. Для цієї моделі також властиве використання акумуляторних батарейок.
Для зручного транспортування і зберігання пристрій упаковується в спеціальну захисну сумку.
Термометри
Тип автоматичний
Тонометри
Вирахування середнього показника тиску так
Діапазон виміру артеріального тиску 20-280 мм рт.ст.
Діапазон виміру пульсу 40-200 ударів/хв
Зона застосування на плече
Кількість комірок пам`яті 30
Країна-виробник Швейцарія
Наявність індикатора аритмії так
Наявність звукового сигналу так
Тип живлення Батарейки, мережа
Точність виміру артеріального тиску ± 3 мм рт.ст.
Точність виміру пульсу 0.05
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре