Стіл Medok MED-06-026 приліжковий, регульований за висотою, на колесах

Виробник: Medok
Код товару: 474-06
Топ Продаж
Отримати консультацію / Допомога з покупкою
Ціна: 1506.65 грн

  • Наявність: В наявності


Доставка і Оплата
Адресна доставка

Адресна доставка

Ви можете замовити доставку до дому

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

Доставка перевізником (Безкоштовна доставка від 1 500 грн)

Самовивіз

Самовивіз

Самовивіз з точки видачі

Оплата готівкою

Оплата готівкою

Оплата готівкою на точці видачі

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата за реквізитами

Українська компанія Medok (Світ Літньої Людини) є виробником різноманітних допоміжних пристосувань, які значно полегшують життя осіб із тимчасово обмеженими фізичними можливостями, тяжкохворих, ослаблених людей та усіх тих, хто змушений протягом певного періоду часу дотримуватися постільного режиму.
Одним із таких пристосувань є приліжковий стіл Medok MED-06-026. Його основним призначенням є створення додаткового комфорту лежачим хворим. Оскільки виріб компактний за своїми розмірами, його можна використовувати як вдома, так і в клінічних умовах.
Каркас столу виготовлений з міцного металу. В основі конструкції знаходиться горизонтальна планка із 4-ма ніжками на колесах, завдяки чому користувач може самостійно керувати розташуванням пристосування. До цієї планки перпендикулярно прикріплена ще одна частина каркасу Г-подібної форми із дерев’яною стільницею, довжина якої 80 см, а ширина – 38 см.
Загальну висоту виробу можна відрегулювати відповідно до індивідуальних потреб користувача від 71,5 см до 109 см. Варто зазначити, що у даному виробі присутня подвійна система фіксації висоти столу, а отже він є максимально стійним до вібрацій та надійним допоміжним пристосуванням для споживання їжі, читання, роботи за ноутбуком і т.д.
Ширина основи каркасу становить 42 см, а довжина – 65 см. При виборі пристосування подібного типу варто звертати увагу на глибину столу, тобто на максимальну відстань для його заїзду над ліжком, яка у даному випадку складає 70 см. Вага пристосування становить 12 кг, а максимальний показник навантаження, яке може бути на нього спрямоване, повинен не перевищувати позначку 10 кг.
Приліжкові столи
Вага виробу 12кг
Висота 71,5-109см
Довжина 80см
Країна-виробник Україна
Максимальне навантаження 10кг
Ширина 38см

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Приліжкові столи, Medok