Небулайзер Юлайзер

Топ Продаж
Інгалятор компресорний з дитячою маскою Ulaizer Home (Юлайзер Хоум) CN-02MY
553-06
Одним із популярних і затребуваних пристроїв на ринку медичної техніки є небулайзери. Це пристр..
26

Ціна: 857.50 грн

Топ Продаж
Інгалятор Ulaizer Home (Юлайзер Хоум) CN-02MY з дитячою та дорослою масками + додаткова доросла маска
6332-06
Одним із популярних і затребуваних пристроїв на ринку медичної техніки є небулайзери. Це пристр..
0

Ціна: 800.00 грн

Топ Продаж
Інгалятор Ulaizer Home (Юлайзер Хоум) CN-02MY з дитячою та дорослою масками + додатковий набір комплектуючих (ємність для ліків та загубник)
6333-06
Одним із популярних і затребуваних пристроїв на ринку медичної техніки є небулайзери. Це пристр..
0

Ціна: 900.00 грн

Топ Продаж
Інгалятор Ulaizer Home (Юлайзер Хоум) CN-02MY з дитячою та дорослою масками + додатковий набір комплектуючих (ємність для ліків, загубник, повітряна трубка та фільтри)
6334-06
Одним із популярних і затребуваних пристроїв на ринку медичної техніки є небулайзери. Це пристр..
0

Ціна: 930.00 грн

Інгалятор компресорний Ulaizer First Aid
1434-06
При виникненні захворювань верхніх або нижніх дихальних шляхів, незамінним помічником для розв’..
0

Ціна: 1135.60 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)


Компресорний інгалятор Ulaizer Home

Інгалятор являє собою спеціальний медичний прилад, який передбачає введення лікарських препаратів методом штучної інгаляції (вдихання). Пристрій використовується для вдихання лікарських засобів з метою профілактики і терапії захворювань органів дихання.

Інгаляційний апарат створює дрібнодисперсні аерозольні частинки, які надходять в камеру під компресією з медикаментозним засобом. За допомогою приладу фармзасобів в необхідній дозі доставляється безпосередньо в тканини дихального тракту за короткий відрізок часу протягом сеансу інгаляції (близько десяти хвилин).

Такий прилад ефективний при кашлевому синдромі і риніті, бронхіальній астмі, обструктивних бронхітах, аллергосиндромах, використовується для терапії сезонних ГРВІ, інгаляційної імунізації. Компресорний небулайзер перетворює фармпрепарат в дрібні частинки, зважені в повітрі, половина з яких затримується і починає працювати в дихальному горлі і його гілках.

Пристрої функціонують від електромережі. З таким типом апарату можна застосовувати будь-які групи лікарських препаратів: розріджуючі мокротиння, розширюючі просвіт бронхів, гормональні фармзасоби, антигістамінні засоби, лужні, сольові розчини.

Комплектація приладу

Головна структурна частина компресорного апарату представляє собою блок, виконаний з якісного, надійного пластика, основне завдання якого полягає в перетворенні рідкого середовища з медикаментом в аерозольну хмару. До блоку приладу приєднується м'яка повітровідвідна трубка з силікону, на яку закріплюються різні маски, насадки для носових ходів і прийому аерозолю через ротову порожнину.

Переваги аппарату

Основними відмітними особливостями інгаляційного пристрою є:

 • інноваційний дизайн приладу;
 • зручне застосування для всіх членів сім'ї;
 • компактність, низький рівень шуму, захист від перепадів напруги;
 • великий вибір аксесуарів;
 • тривалий час функціонування компресора завдяки вмонтованому вентилятору, який охолоджує компресор, запобігаючи його перегріванню;
 • комплектація передбачає дитячу, дорослу маску, спеціальний приймач ліків через рот, що забезпечує максимальну подачу аерозолю при вдиханні і мінімум втрат лікарського препарату при видиху, ергономічну інгаляційну насадку через носові ходи;
 • оптимально подається потік аерозолю для різних категорій пацієнтів;
 • можливість використання різних фармпрепаратів;
 • мінімізація втрат медикаментозного засобу під час інгаляційної процедури;
 • невеликий залишок ліків після процедури в камері;
 • простота і легкість санобробки спрощує обслуговування приладу;
 • елементарна підготовка, легке здійснення процедури в режимі природного дихання;
 • тривалий термін служби.

Пристрої використовуються для лікування органів дихання, а також в якості ефективного профілактичного засобу. Сеанси небулайзера призначають з метою переведення непродуктивного, сухого кашлю в продуктивний при гострих респіраторних інфекціях, очищення дихального тракту від мокротиння. Прилад здатний усунути набряк, якісно зволожує повітроносні шляхи, сприяє ефективному виведенню слизу, що виробляється в легенях і бронхіальному дереві, з відділів дихального центру.

Купити недорого компресорний небулайзер, інгалятор Ulaizer Home (Юлайзер Хоум) в Україні

Компанія «Медтехніка FMF» пропонує великий перелік медичних апаратів для контролю здоров'я в домашніх умовах, засобів реабілітації, товарів для ортопедії, травматології, різних лікарських препаратів для краси, БАДів, що поєднують в собі оптимальне співвідношення ""ціна - якість"".

Швидко оформити замовлення і купити компресорний небулайзер, інгалятори Ulaizer Home (Юлайзер Хоум), Ulaizer PRO (про) CN-02 WQ за доступною ціною можна в компанії «Медтехніка FMF» (Україна) з доставкою в Києві та інших містах по всій країні. При виникненні питань зверніться в інтернет-магазин, і співробітники компанії нададуть інформацію про товари, актуальні ціни, діючі акції, знижки, можливі способи оплати, умовах безкоштовної доставки Юлайзера (Ulaizer). Одиничне замовлення або оптова партія небулайзерів буде оперативно доставлена за вказаною адресою до Києва або будь-яке інше місто України.

"