Інгалятори (небулайзери) Little Doctor

-21 %
Акція
Топ Продаж
Інгалятор компресорний Little Doctor LD-210C
1432-06
Сінгапурська компанія Little Doctor International (S) Pte. Ltd пропонує вітчизняному споживачев..
5

1961.35 грн Ціна: 1550.00 грн

-19 %
Акція
Топ Продаж
Інгалятор компресорний Little Doctor LD-211C білий
1751-06
Компанія Little Doctor зарекомендувала себе як виробник високоякісних приладів для здійснення і..
6

1559.55 грн Ціна: 1270.00 грн

-19 %
Акція
Топ Продаж
Інгалятор компресорний Little Doctor LD-211C жовтий
550-06
Компанія Little Doctor зарекомендувала себе як виробник високоякісних приладів для здійснення і..
4

1516.20 грн Ціна: 1225.00 грн

-21 %
Акція
Топ Продаж
Інгалятор компресорний Little Doctor LD-212C білий
2331-06
У процесі вибору приладу для здійснення домашніх фізіотерапевтичних процедур, таких як інгаляці..
3

1424.40 грн Ціна: 1125.00 грн

-20 %
Акція
Топ Продаж
Інгалятор компресорний Little Doctor LD-212C біло-жовтий
551-06
У процесі вибору приладу для здійснення домашніх фізіотерапевтичних процедур, таких як інгаляці..
8

1356.25 грн Ціна: 1079.00 грн

-20 %
Акція
Топ Продаж
Інгалятор компресорний Little Doctor LD-221C білий
1759-06
Небулайзер LD-221 – нова модель у лінійці компресорних інгаляторів ТМ Little Doctor. Його вже в..
7

1118.40 грн Ціна: 899.00 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Небулайзер Little Doctor

Всі ми схильні до різного роду простудних захворювань. То горло заболить, то кашель і нежить з'явиться, то бронхіт або ще що більш серйозне розвинеться. Відмінно допомагають в таких ситуаціях спеціально створені прилади - інгалятори і небулайзери. Пристрої, що перетворюють рідкі та порошкові лікарські препарати в дрібнодисперсний аерозоль (пар), ефективно і безпечно лікують захворювання дихальної системи, в тому числі астму, кашель, нежить алергічного походження.

Часто лікувальні інгаляції дозволяють впоратися з хворобою, не вдаючись до пігулок, які надають згубний вплив на травну систему. Насичена парами лікарського засобу хмара відразу проникає до місця запалення (горла, носоглотки, бронхів, легень), забезпечуючи необхідну терапію.

На ринку медичної техніки представлені небулайзери, різними способами створюючі аерозольні лікарські речовини.

Різновиди небулайзерів, інгалятор компресорний Літл Доктор і його ціна

Апарати, призначені для проведення лікувальних інгаляцій, можуть бути таких видів:

  • парові (найпростіші), що створюють лікувальний пар в процесі кипіння, прекрасно працюють при використанні ефірних масел, відварів і настоїв трав. Основний недолік приладів - мала концентрація активної речовини;
  • компресорні, в яких компресори, генеруючі стиснене повітря, розбивають інгаляційну рідину на мікрочастинки і розпилюють її в потрібному напрямку. Пристрої компресорного типу вважаються найбільш ефективними;
  • ультразвукові, створюють аерозольну хмару з допомогою ультразвукових хвиль. Компактні, безшумно працюючі прилади мають один суттєвий недолік: руйнують молекули гормональних лікарських препаратів і антибіотиків;
  • меш, що розбивають лікарські препарати на мікрочастинки за допомогою вібруючої зі швидкістю ультразвуку мембрани. Пристрої відрізняються компактними розмірами, безшумною роботою і високими цінами.

Інгаляційна медтехніка для домашнього та професійного застосування випускається багатьма виробниками: Omron (Японія), Flaem Nuova (Італія), Microlife (Швейцарія), Pari GmbH (Німеччина), B. Well (Англія), Little Doctor (Сінгапур).

В інтернет-магазині «Медтехніка FMF» вся Україна (Львів, Київ, Житомир, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Харків, Одеса, Дніпро) може купити для домашнього лікування і використання в медичних установах високоефективний компресорний інгалятор (небулайзер) Little Doctor (Літл Доктор), ціна доступна всім категоріям українських споживачів.

Інгалятор, небулайзер Inhalator Little Doctor (Літл Доктор): різноманітність моделей

Апарати бренду Little Doctor є високотехнологічними, функціональними, безпечними пристроями, що допомагають швидко справлятися з різними запальними і алергічними захворюваннями верхніх і нижніх дихальних шляхів. Сінгапурський виробник випускає прилади: високопродуктивні безшумні ультразвукові та універсальні компресорні, що використовують в роботі меш-технологію.

Компресорний небулайзер (інгалятор) Літтл Доктор, укомплектований різнорозмірними (дорослими і дитячими) масками, насадками для носа, розпилювачами, що створюють різні дисперсії лікарських складів, призначені для інгаляцій різних зон дихальної системи, відрізняється простою конструкцією, легкістю використання, економічністю, доступною ціною. Апарат дозволяє використовувати широкий спектр ліків для інгаляцій, лікує безліч респіраторних та алергічних захворювань у дітей і дорослих. Єдиним недоліком пристрою можна назвати гучність роботи, часто лякаючу малюків. Але виробник подумав і про маленьких пацієнтів, створивши компактний, легкий, тихий дитячий інгалятор Літтл Доктор.

Інтернет-магазин «Медтехніка FMF» пропонує широкий вибір моделей приладів Little Doctor для проведення домашніх фізіотерапевтичних процедур - інгаляційного лікування.

Широкий вибір якісних медичних виробів

Кожен споживач може підібрати апарат для використання всією родиною: з потрібним набором функцій, довжиною повітроносних трубок, об'ємом ємностей для медпрепаратів. Брендові інгалятори протестовані, сертифіковані, дозволені МОЗ України. У нашому каталозі ви знайдете: кольорові фото пристроїв, їх докладні описи, технічні характеристики. У нас пропонується найширший асортимент товарів для здоров'я та краси, відмінні ціни, гарантії якості, експертні консультації, гарантується оперативна доставка товару по всій Україні.

Інтернет-магазин «Медтехніка FMF» працює для здоров'я і краси українців. Купуйте необхідні вам вироби!