Інгалятори (небулайзери): Тип інгалятора - Ультразвуковий

Інгалятор ультразвуковий Omron MicroAIR U100 (NE-U100-E)
2506-06
Omron NE-U100-E MicroAIR – ефективний, тихий, компактний ультразвуковий інгалятор. Цей прилад м..
5

Ціна: 6629.00 грн

Інгалятор ультразвуковий ProMedica Air Pro
6527-06
Інгалятор ProMedica Air Pro – це ультразвуковий пристрій для здійснення лікувальних процедур, в..
1

Ціна: 1529.25 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Ультразвукові інгалятори - гарантований результат

Сучасна медицина пропонує безліч способів позбавлення від респіраторних захворювань: прийом лікарських препаратів в твердому і рідкому вигляді, внутрішньом'язові/внутрішньовенні ін'єкції, інгаляції. Останній варіант лікування є найбільш ефективним при виявленні перших симптомів застуди або проблем з роботою органів дихання. Щоб швидко доставити ліки в легені і бронхи, досить перетворити його в мілкодисперсний пароподібний стан і зробити вдих. На вітчизняному ринку представлений великий асортимент інгаляторів для дітей і дорослих в широкому діапазоні моделей, брендів і цін.

Більш досконалим приладом вважається аналог класичного інгалятора - ультразвуковий небулайзер, який здатний виробляти пар без нагрівання лікарської рідини до температури кипіння. Даний медичний прилад розпорошує використовуваний препарат до стану аерозольної хмари, забезпечуючи надходження в дихальну систему максимально ефективної концентрації, яка міститься в його складі речовин. Застосовувати небулайзерну терапію рекомендується і в профілактичних цілях, щоб на ранній стадії попередити розвиток хвороби.

Переваги небулайзера

Ультразвуковий інгалятор відноситься до категорії дорогих моделей. Терапевтичний ефект лікування за допомогою даного препарату пояснюється його здатністю забезпечити локальну дію розпорошуючи ліки на бронхи і легені, минаючи кровоносну і травну системи. Основні переваги приладу:

  • висока продуктивність;
  • швидка доставка ліків в найдальше вогнище запалення;
  • відсутність ризику опіку внутрішніх органів;
  • можливість регулювати дозування використовуваних складів;
  • підходить для усунення сильних нападів астми, так як не потрібно підлаштовувати дихання під роботу пристрою;
  • компактні розміри;
  • низький рівень шуму в робочому режимі;
  • наявність в комплектації масок для дітей і дорослих, трубок-мундштуків, чохла для транспортування та зберігання;
  • мінімальні обмеження (не підходять препарати, що містять антибіотики, диоксидин, кортикостероїди).

Після використання приладу необхідно обробити всі його компоненти дезинфікуючим розчином. Вибираючи, який ультразвуковий інгалятор (небулайзер) купити для дитини або дорослої людини з доставкою в Києві і по Україні, потрібно орієнтуватися на особливості його конструкції і принцип дії, тому що ціна часто заснована на розкрученості бренду, а не на закладеному в конкретному приладі функціоналі.

Ефективні прилади для побутового використання

На сторінках каталогу інтернет-магазину "Медтехніка FMF" до продажу представлені мобільні ультразвукові небулайзери під торговими марками Omron (Японія) і ProMedica (Швейцарія) з гарантованим терміном експлуатації не менше 5-ти років, які можна купити для дитини або дорослого члена сім'ї за доступні ціни, якщо оформити замовлення на сайті за допомогою опцій віддаленого сервісу. Компанія "Медтехніка FMF" поставляє на вітчизняний ринок якісну продукцію відомих виробників і надає своїм клієнтам право повернення/обміну непідходящих виробів протягом 14-ти днів з дня його продажу. Транспортування замовлень до Києва та в інші регіони України забезпечуємо в максимально стислі терміни до аптечних складів і відділень кур'єрської служби.