095 55 899 55
Львів, с.Сокільники, вул. Стрийська 20
Телефонні лінії працюють з 9:00 до 19:00 субота з 10:00-15:00, неділя вихідний

Пульсометри

Топ Продаж
516-06
Однією із важливих характеристик фізичного здоров’я людини є насиченість киснем гемоглобіну в к..
0

864.00 грн

864.00 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Пульсометри

Маленький пульсометр – потужна турбота про серце

Пульсометр – пристрій для вимірювання частоти серцевих скорочень. Застосовується для тимчасового або постійного контролю роботи серцево-судинної системи і аналізу її стану в звичайних умовах, при фізичних навантаженнях і для діагностики багатьох захворювань. У нас можна купити пульсометр для контролю діяльності серця під час тренувань і для досліджень в лікарнях. 

Чому так важливо контролювати навантаження 

Серце-це м'яз, і вона потребує постійного тренування, інакше її слабкість відіб'ється і на стані здоров'я в цілому. Для зміцнення потрібні кардіо-вправи: ходьба, біг, фітнес. Це не тільки способи накачати Серцевий м'яз, але і поліпшити діяльність всіх систем організму. Однак перевантаження, коли серце починає битися занадто швидко, можуть привести до небезпечних наслідків. Пульсометри-це датчики, які дозволяють коригувати інтенсивність тренувань і уникнути пов'язаних з цим проблем. 

Багато сучасні прилади, підраховують кількість серцевих скорочень, не тільки визначають навантаження під час вправ. Такі пульсометри працюють цілий день і показують, чи потрібні додаткові навантаження, щоб тримати тіло в тонусі. Переглянути розпорядок дня, що особливо важливо для людей з сидячою роботою. 

Види приладів, що підраховують пульс

Зараз багато магазинів пропонують купити пульсометри в Україні у великому асортименті. Моделі розрізняються за принципом кріплення датчика:

  • вбудовані-використовуються як додатковий елемент в тренажерах, вони підраховують пульс під час тренування і видають дані на дисплей;
  • нагрудні фіксуються за допомогою спеціального ременя;
  • зап'ястні – носяться, як годинник і передають дані на вбудований дисплей або зв'язуються зі смартфонами;
  • з датчиками пульсації, що закріплюються на мочках вух або на пальці. Вони використовуються як в повсякденності, так і в лікарнях для діагностики стану пацієнтів, наприклад, після операції. 

Показання датчиків надходять на підраховує пристрій по проводах або за допомогою радіосигналів. Пульсометр можна закріпити на зап'ясті, одязі, носити в кишені. 

Додаткові функції

Виробники змагаються, прагнучи зробити товари більш привабливими для покупців. Тому вони постійно розширюють можливості продукції. Залежно від моделі, пульсометри: 

  • розраховують витрату калорій під час навантажень;
  • подають сигнал при зниженні або надмірному збільшенні інтенсивності тренувань, дозволяючи утримувати оптимальний, але безпечний ритм;
  • відстежують активність користувача в протягом декількох днів і надають огляд з рекомендаціями щодо зміни способу життя при необхідності.

Від додаткових функцій залежить ціна пульсометра. Читайте подробиці про можливості кожної моделі в її описі. 

Медтехніка в допомогу кожному українцю

Вирішили купити пульсометр в Києві, Львові чи в іншому українському місті? Звертайтеся в наш магазин медтехніки. У нас також можна замовити інвалідний інвентар, медичний інструмент, обладнання по догляду за лежачими хворими, засоби для оздоровлення. Ми відправляємо товари в будь-які регіони країни. Вартість перевезення розраховується окремо. Є варіанти безкоштовної доставки в мережу аптек або при покупці на суму від 1500 гривень. Вся продукція сертифікована згідно з українським законодавством. Наші оператори мають медичну освіту і можуть надати повноцінну консультацію про товари та їх використанні.