Матрац проти пролежнів

Топ Продаж
Протипролижневий матрас Gi-emme GMA5+GM3300/T, з насосом
702-06
Протипролежневий матрац Giemme GMA5 + GM3300/Т призначений для профілактики виникнення пролежні..
2

Ціна: 1699.00 грн

Протипролижневий матрас TKS2012-B ПВХ секційний з насосом
2850-06
..
3

Ціна: 4489.00 грн

Протипролежневий матрас Ridni Pro RD-PRO-B1 ячеїстий з компресором
3686-06
Протипролежневий матрас Ridni Pro RD-PRO-B1 – це річ, без якої неможливо обійтись у процесі дог..
0

Ціна: 1266.20 грн

Топ Продаж
Протипролижневий матрас OSD-QDC-300 з компресором
2375-06
Протипролежневий матрас ТМ OSD vjltks QDC-300 доповнений новою функцією статики, що дає можливі..
2

Ціна: 2199.00 грн

Топ Продаж
Протипролижневий матрас OSD-QDC-303 з компресором
412-06
Протипролежневий матрац OSD-QDC-303 призначений для використання людьми із невисоким рівнем риз..
2

Ціна: 1599.00 грн

Протипролижневий матрас OSD-QDC-500 секційний з компресором
3283-06
Матрац OSD-QDC-500 належить до типу секційних протипролежневих систем, які працюють від компрес..
1

Ціна: 3999.00 грн

Протипролижневий матрас OSD-QDC-501 секційний з системою А/В та чохлом
3284-06
Матрац OSD-QDC-501 належить до типу секційних протипролежневих систем, які працюють від компрес..
1

Ціна: 5550.00 грн

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Як полегшити стан хворого при пролежневих ранах?

Пролежні є серйозною проблемою для повністю знерухомлених людей, а також осіб, які змушені перебувати в лежачому положенні протягом тривалого часу. Перебуваючи в повній бездіяльності, людина відчуває сильний психологічний і фізичний дискомфорт. З метою полегшенням його стану та для профілактики появи пролежневих ран, фахівці рекомендують використовувати спеціалізовані протипролежневі ліжкові пристосування, які не тільки запобігають утворенню нових ран, але і сприяють поліпшенню стану, якщо вони вже є на тілі людини. На сучасному ринку представлена величезна кількість варіантів - перед здійсненням покупки варто уважно ознайомитися з основними параметрами вибору.

Основні критерії вибору

Вибираючи медичне спальне приладдя, важливо враховувати ряд факторів, а саме:

 • наскільки людина обмежена в рухах - чи може вона ворушитися чи паралізована повністю;
 • вага хворого - цей критерій допоможе підібрати оптимальний варіант за рівнем жорсткості;
 • рівень потовиділення - при підвищеному потовиділенні необхідно вибирати модель у водонепроникному чохлі або варіант безпосередньо виготовлений з матеріалу, який не пропускає вологу.

Не менш важливо враховувати ступінь ураження шкірних покривів - стан пролежнів.

Особливості різних моделей

Є й інші характеристики матраців, на які варто звертати увагу при виборі. До таких особливостей відносяться:

 • матеріал виготовлення - більшість моделей виготовляються з ПВХ або прогумованої тканини - перший вид матеріалів відрізняється простотою в догляді, при цьому він більш холодний, в той час як прогумована тканина приємніша на дотик і зберігає тепло;
 • матеріал наповнювача - для виготовлення статичних моделей найчастіше використовується поліуретан, який має здатність запам'ятовувати форму, а значить - автоматично підлаштовуватися під особливості тіла пацієнта, що підвищує рівень комфорту;
 • форма - ортоформа дозволить підтримувати тіло в природному положенні, а значить мікроциркуляція не буде порушена, що стане кращою профілактикою появи пролежнів;
 • шум - динамічні моделі, оснащені компресорами, не повинні перевищувати допустимий рівень шуму в 5-10 Децибел;
 • додаткові функції - деякі моделі оснащені додатковими опціями, такими як обдув, що сприяє підсушуванню і охолодженню шкірних покривів, а значить - запобігає розмноженню патогенних бактерій.
 • комплектація - ви можете обрати варіант, який йде відразу в комплекті з чохлом - це полегшить догляд за постільними речами.

Всі ці критерії впливають не тільки на правильність підбору протипролежневого матрацу, але і на його ефективність при пролежневих ранах, вартість - ціна може бути представлена в будь-якої категорії, тому купити можна як найбільш бюджетний, так і дорогий ортопедичний, масажний варіант, ефективний не тільки при пролежнях, а й при болях у хребті.

Види протипролежневих матраців для інвалідів, лежачих хворих

Відповідно до ступеня ураження опорно-рухової системи підбирається тип матраца - є як статичні моделі з нерухомою поверхнею, що складається з ячейок, які підходять для людей з частковим обмеженням руху, так і динамічні, призначені для повністю паралізованих. Статичні моделі мають особливу структуру, що дозволяє підлаштовуватися під тіло пацієнта, що сприяє зниженню тиску на тканини, саме тому подібні моделі ідеально підходить для людей, змушені тривалий час проводити лежачи, але не втратили повністю рухову функцію. Динамічні варіанти бувають двох видів:

 • ячеїсті;
 • трубчасті.

Обидва варіанти призначені для людей, що повністю втратили рухову функцію. Подібні моделі оснащені компресорами, за рахунок роботи яких здійснюється масаж тіла. Ячеїсті моделі стимулюють кровообіг пацієнта за рахунок постійної зміни точок опори - вони покриті по всій площі спеціальними камерами, які по черзі наповнюються повітрям. Такий варіант використовується при пролежнях 1 і 2 стадії. Для пацієнтів, у яких спостерігається 3, 4 стадії, використовуються трубчасті або балонні моделі. Їх поверхня складається з поперечних балонів, що поперемінно наповнюються повітрям.

Правильно підібраний матрац - найкраща профілактика пролежнів

Не менш важливо, щоб придбане спальне приладдя відповідало розміру ліжка. Сьогодні є моделі, що складаються з різної кількості секцій - від однієї до чотирьох. Найбільш доступними за ціною і простими є односекційні - вони підходять для стандартних ліжок, використовуються як в лікарнях, так і в домашніх умовах і підходять для профілактики утворення ран. Двосекційні - більш функціональні, так як дозволяють хворому міняти положення тіла.

За рахунок наявності двох секцій людина зможе не тільки лежати, але і сидіти, перебувати в положенні напівлежачи. Такі моделі підходять як для медичних ліжок, так і для домашніх крісел. Трисекційні ще більш функціональні - вони не просто запобігають виникненню пролежневої хвороби, але й забезпечують якісну циркуляцію крові та лімфи, сприяють нормалізації кровообігу в усіх частинах тіла. Чотирьохсекційні - найбільш дорогі та функціональні. Такі варіанти використовуються в медичних установах для спеціальних електричних ліжок. Вони підходять як для пацієнтів з частковою втратою рухової здатності, так і для повністю паралізованих.

Де найкраще купувати медичні та ортопедичні товари?

Вирішили: «Куплю антипролежневі ортопедичні подушки, матраци для людей, які страждають пролежнями», але не знаєте, в якому магазині продаються найкращі спальні товари, що запобігають виникненню пролежневих рани? Сьогодні замовити протипролежневий медичний матрац в Харкові, Одесі, Дніпропетровську та інших містах можна онлайн, вибравши для цього перевірений ресурс з хорошою репутацією. Так, важливо, щоб магазин займався реалізацією сертифікованих медичних товарів від провідних виробників, пропонуючи при цьому розумний прайс.

Медтехніка FMF - приємні ціни, висока якість

Щоб у інваліда, лежачого хворого не було пролежнів, можна недорого купити хороший балонний надувний ортопедичний протипролежневий/антипролежневий матрац з отвором для туалету через інтернет-магазин Медтехніка FMF, де запропоновані найкращі ціни (в грн) на медичні товари, територія доставки - вся Україна: Київ, Одеса, Запоріжжя, Кременчук, місто Лева (Львів), Житомир, Маріуполь, Дніпро/Дніпропетровськ, Харків і т.д. Не всі магазини пропонують великий вибір медичних товарів під будь-який бюджет і потреби - компанія Медтехніка FMF має багатий каталог, в якому ви знайдете всі необхідні медичні девайси для домашнього та професійного використання. У нас ви зможете придбати не тільки протипролежневий матрац, але і техніку для діагностики, засоби для догляду за хворими, реабілітаційні та інші товари.

Те, скільки коштує протипролежневий повітряний ортопедичний матрац з обдувом залежить від багатьох факторів, в тому числі його виду (дитячий, дорослий), але незалежно від ціни, лежачому хворому необхідна така постільна приналежність проти пролежнів - в Києві, Україні можна купити варіант в комплекті з подушкою, модель ортоформи, яка буде благотворно впливати на всі системи організму. Вся продукція, представлена на сайті fmf.com.ua, є сертифікованою, відрізняється високою якістю, довговічністю та іншими перевагами. Сайт володіє зручною навігацією і продуманою системою фільтрів, що полегшують пошук необхідних товарів, а в разі виникнення питань ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою зручного для вас каналу зв'язку.