Ортопедичні корсетні вироби: Вікова група - Для дітей

Топ Продаж
Корсет для корекції осанки жорсткий дитячий Алком 1030 р.1 сірий
3318-06
Дитячий корсет Алком 1030 – це виріб, який допоможе сформувати правильну поставу змалечку ..
1

Ціна: 960.00 грн

Топ Продаж
Корсет для корекції осанки жорсткий дитячий Алком 1030 р.2 сірий
922-06
Дитячий корсет Алком 1030 – це виріб, який допоможе сформувати правильну поставу змалечку ..
1

Ціна: 960.00 грн

Топ Продаж
Корсет для корекції осанки жорсткий дитячий Алком 1030 р.3 сірий
1738-06
Дитячий корсет Алком 1030 – це виріб, який допоможе сформувати правильну поставу змалечку ..
1

Ціна: 960.00 грн

Ортез-реклінатор для фіксації ключиці Thuasne 2640 01 Ligaflex Clavicular Straps Junior
1136-06
Ортез-реклінатор Ligaflex Сlavicular Straps Junior призначений для корекції постави, а також ре..
2

Ціна: 635.05 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Коректори для виправлення постави дитині

Батьки завжди хочуть, щоб їхня дитина була найкрасивішою і фізично здоровою. Дитячий вік - період формування кісткової тканини і зміцнення всіх внутрішніх органів, тому так необхідно стежити за правильною поставою, під час ходьби і сидіння за партою. Процес формування дитячого хребта тривалий і в цей період слід уважно стежити за тим, щоб дитина не отримала його викривлення, у цих цілях можна використовувати спеціальний ортопедичний корсет для постави. Коректор постави дитячий, ціна якого буде прийнятною, можна купити на сайті Медтехніка FMF, що спеціалізується на продажу медичних товарів в Україні.

Особливості, переваги виробу

Хребет основна частина скелета людини. Дуже важливо, щоб складові елементи хребетного стовпа, завжди знаходилися в правильному положенні, яке забезпечується завдяки осанці (природне положення тіла людини в положенні стоячи).

Корсети - як спосіб виправлення викривлень хребта, не мають вікових обмежень їх можна використовувати і дітям і дорослим. Відмінністю є, лише те, що в ранньому віці, фіксатор постави дитини буде більш ефективний, ніж в дорослому, адже хребет ще на стадії формування, тому буде легше відразу надати йому правильну форму.

Якщо природне положення тіла регулярно порушено, то поступово відбувається зсув всіх внутрішніх органів, що призводить до погіршення їх працездатності. Подібне порушення - одна з найбільш поширених проблем, що виникають у дитини в період формування опорно-рухового апарату. Якщо не усувати проблему в юнацькому віці, то з часом вона може перерости в остеохондроз, кіфоз.

В медицині використовують 3 види дитячих корсетів для хребта. Вони відрізняються ступенем фіксації та жорсткістю:

  • Дитячий коректор для постави реклінатор використовується для збереження правильного положення хребта. Виготовляється з м'яких, еластичних тканин. Дуже добре підходить для щоденного використання під одягом.
  • Ортопедичний корсет для дитячої спини, з ребрами жорсткості. Застосовується при сколіозі, сильній сутулості. Дитячий пояс для постави з металевими ребрами жорсткості, зручний у використанні і практично не помітний під одягом.
  • Дитячі фіксатори для грудо-поперекового відділу, мають додаткову смужку для підтримки попереку.

Ціна корсета для виправлення спини дитячої постави варіюється в залежності від його призначення і матеріалу виготовлення, купити його можна в Україні. Принцип дії виробу полягає в тому, щоб припинити подальше викривлення, шляхом фіксації хребців в правильному положенні. В результаті носіння виробу, у дітей виробляється корисна звичка тримати спину в рівному положенні.

Де краще купити коректор постави для дитини в Україні

Компанія Медтехніка FMF пропонує своїм клієнтам купити коректор-корсет для фіксації постави спини дитини за вигідною ціною. На нашому сайті представлений величезний вибір медичних товарів дітям і дорослим, з доставкою по Україні. У Вас не має бути сумнівів у тому, що товар буде доставлений в цілості й схоронності в максимально стислі терміни, так як ми співпрацюємо тільки з найкращими логістичними компаніями.