Ліжко реабілітаційне Burmeier Economic ІІ з електроприводом

Виробник: Burmeier
Код товару: 899-06
Отримати консультацію / Допомога з покупкою
30187.50 грн

  • Наявність: В наявності


Доставка і Оплата
Адресна доставка

Адресна доставка

Ви можете замовити доставку до дому

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

Доставка перевізником (Безкоштовна доставка від 1 500 грн)

Самовивіз

Самовивіз

Самовивіз з точки видачі

Оплата готівкою

Оплата готівкою

Оплата готівкою на точці видачі

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата за реквізитами

Догляд за хворим є однією із запорук його швидкого одужання та повернення до нормального фізичного та емоційного стану. Для забезпечення максимально комфортних умов пацієнту, що тимчасово перебуває у лежачому положенні, виробниками було спроектовано та розроблено ряд спеціальних допоміжних пристосувань. Одним із таких є медичне ліжко Burmeier Economic II.
Каркас реабілітаційного ліжка виготовлений із якісного та надійного металу. Зовні він покритий спеціальним порошковим напиленням, завдяки наявності якого є стійким до механічних ушкоджень та впливів корозії. Каркас матрацу становить собою паралельно розташовані одна до одної дерев’яні букові ламелі із ортопедичним ефектом.
За своєю конструкцією ліжко складається із 4-х секцій. Деякі з них можна підлаштувати відповідно до індивідуальних потреб користувача. Для прикладу, кут нахилу головної секції регулюється у межах від 0 до 70 градусів, у той час, як ніжня секція може перебувати у декількох положеннях у межах від 0 до 35 градусів. Завдяки цьому людина може перебувати у тому положенні, що буде їй максимально комфортним у певний момент.
Повноцінне керування ліжком можливе завдяки наявності спеціального пульта управління. Варто зазначити, що він простий у використанні, завдяки чому користувач може здійснити всі відповідні налаштування самостійно. Кожна дія відображена на пульті умовним позначенням (якщо вам необхідно припідняти підголівну секцію, потрібно знайти на пульті зображення на якому ця дія відображена і здійснити зміну кута нахилу).
Представлена модель реабілітаційного ліжка, по боках, оснащена спеціальними поручнями. Вони присутні з метою забезпечення додаткової безпеки хворому. Висоту їх розташування можна так само просто відрегулювати відповідно до особливих потреб людини.
Функціонування робочого механізму реалізується завдяки живленню від мережі змінного струму.
Ліжко оснащене також опорним гусаком зі знімною ручкою, що надійно фіксується на одній із сторін пристосування з допомогою кріплення. Завдяки наявності цього допоміжного пристосування, користувач може самостійно підніматись та розміститись у будь-якому зручному доля нього положенні.
Окремо варто зазначити, що ніжки представленої моделі ліжка оснащені спеціальними колесами із індивідуальними гальмами. Завдяки їх наявності виріб можна легко переміщувати, при виникненні такої потреби.
Конструкція ліжка може витримати максимальне навантаження у 185 кг, при цьому вага власне виробу становить 100 кг. Розміри ліжка: 212 см х 101 см, тому воно буде зручним для використання людьми відносно великої будови тіла.
Медичні функціональні ліжка
Вага виробу 100кг
Висота 40-80см
Довжина 212см
Країна-виробник Німеччина
Максимальне навантаження 185кг
Тип Чотирьохсекційні функціональні медичні ліжка
Ширина 101см

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре