Аплікатор Ляпко Квадро 4,9мм Ag

Виробник: Ляпко
Код товару: 1302-06
Отримати консультацію / Допомога з покупкою
973.50 грн

  • Наявність: В наявності


Доставка і Оплата
Адресна доставка

Адресна доставка

Ви можете замовити доставку до дому

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

Доставка перевізником (Безкоштовна доставка від 1 500 грн)

Самовивіз

Самовивіз

Самовивіз з точки видачі

Оплата готівкою

Оплата готівкою

Оплата готівкою на точці видачі

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата за реквізитами

Аплікатор Ляпко Квадро – пристосування, що використовується з метою нормалізації функціонування усіх систем організму людини.
Дана модель виробу становить собою прямокутник із медичної гуми із розмірами 106 мм х 460 мм, що оснащений голками (2044 штуки). Варто відзначити, що вони виготовлені із металів ( залізо, мідь, цинк, срібло, нікель), кожен із яких наділений індивідуальними лікувальними властивостями. Відстань між кожною окремою голкою становить 4,9 мм, проте обирати пристосування подібного типу необхідно у чіткій відповідності до особистісних потреб і властивостей організму користувача.
Використання аплікатора є простим і не потребує залучення сторонньої допомоги.
Тривалість одного лікувального сеансу напряму залежить від діагнозу пацієнта та виражених симптомів. Принцип дії пристосування полягає у тому, що голки взаємодіють із нервовими закінченнями та посилають відповідний імпульс до нервових центрів, звідки подається зворотній сигнал безпосередньо до периферійних рецепторів і тканин.
У випадку наявних хронічних болів, перебування організму у стані збудження чи безсонні – рекомендовано використовувати пристосування подібного типу у другій половині дня або безпосередньо перед сном. Середня тривалість сеансу при цьому повинна не перевищувати 25-30 хвилин. У випадку загального недомагання організму, що проявляється у сонливості, інтенсивних больових відчуттях чи слабкості – використання аплікатора буде ефективним у першій половині доби, а сама процедура повинна тривати не більше 20-ти хвилин.
Після кожного використання аплікатора необхідно здійснювати його дезінфекцію. Для цього достатньо очистити його розчином, до складу якого входить вода та будь-який рідкий нейтральний миючий засіб. Потім пристосування необхідно ретельно промити під потоком проточної води та висушити природнім способом.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари