Компреси зігріваючої/охолоджуючої дії

Топ Продаж
Гелевий компрес ColdHot 3M Nexcare Maxi 20х30см охолоджуючий та зігріваючий
879-06
Гелевий компрес 3M Nexcare ColdHot Maxi, який зарекомендував себе, як один із ефективних знебол..
1

Ціна: 330.50 грн

Топ Продаж
Гелевий компрес ColdHot 3М Nexcare Сlassic 10x27см охолоджуючий або зігріваючий
1472-06
Гелевий компрес 3M Nexcare ColdHot Maxi, який зарекомендував себе, як один із ефективних знебол..
1

Ціна: 152.38 грн

Топ Продаж
Гелевий компрес ColdHot 3М Nexcare Mini 10x10см охолоджуючий або зігріваючий
1471-06
Гелевий компрес 3M Nexcare ColdHot Maxi, який зарекомендував себе, як один із ефективних знебол..
0

Ціна: 84.30 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Компреси зігріваючої/охолоджуючої дії

Компреси зігріваючої та охолоджувальної дії

Гелевий багатофункціональний компрес – це річ необхідна та доволі зручна. Він може мати безліч варіантів форм. Виробники пішли дальше і на сьогодні окрім звичний прямокутних зігріваючих та охолоджуючих пакетів, пропонують ефектичні гелеві маски для очей, ергономічні наколінники і навіть цілі пояси.

Гель, що міститься всередині цього медичного пристосування, абсолютно безпечний. Він немає ознак токсичних речовин і здатний підтримувати попередньо закладену температуру протягом 20-30 хвилин.

Окрім забезпечення суто терапевтичного ефекту, може використовуватись у альтернативних цілях. Для прикладу, люди, які надто довго перебували під агресивним впливом сонячного проміння, помітили заспокоюючу дію даного пристосування на подразнену, обпечену поверхню шкіри. Тому безсумнівно варто купити охолоджуючий пакет та доповнити ним свою літню дорожню аптечку.

Ще одним нестандартним способом застосування мультифункціонального пакету є заміна ним звичних холодоагентів. З його допомогою будь-яка сумка або ж проста коробка в мить перетвориться у імпровізований холодильник,  який стане у нагоді під час транспортування чи зберігання продуктів чутливих до надто високих температур, вакцин або інших лікарських засобів, які при відсутності забезпечення відповідного температурного режиму портяться й перестають відповідним чином діяти на організм людини.

Такі товари – це новий погляд на застарілі охолоджуючі компреси, які часто застосовуються у спорті та інших видах діяльності, пов’язаної із можливим травмуванням суглобів або м’язів. Вони також застосовуються для зняття набряку й профілактики виникнення синьців. Допоможуть зупинити носову кровотечу, у окремих випадках можуть послужити засобом для зменшення температуру тіла.

У холодні пори року, даний виріб має дещо інше застосування.  Він перетворюється в грілку. Проте не зважаючи на те, яка температура надворі, охолоджуючий/зігріваючий компрес завжди допоможе у боротьбі із надокучливим болем. З його допомогою необхідно всього декілька хвилин аби зняти больовий спазм, втамувати головний біль і привести в норму тіло після інтенсивного тренування окремих ділянок тіла.

Часто люди задаються питанням чи не дешевше й легше буде самостійно спробувати зробити подібне пристосування своїми руками. Однозначне ні, таким спробам. Перш за все справа в безпеці.    

Перевагами готових багатофункціональних пакетів є:

 • повна готовність до використання у будь-який момент;
 • властивість багаторазового застосування;
 • Відповідність вмісту і зовнішнього покриття компресу існуючим стандартам якості й безпеки;
 • Надійність виробу;
 • Здатність зберігати тепло чи холод в 3 рази довше, ніж інші подібні пристосування та лід, зокрема;
 • Універсальність у застосуванні;
 • Не втрачає форми та еластичності навіть при замочуванні.

Показаннями для здійснення гарячої терапії з допомогою зігріваючого компресу наступні:

 1. Зменшення головного болю, яке може бути викликане перепадами артеріального тиску. В такому випадку пристосування рекомендовано розмістити внизу, біля основи шиї;
 2. Надокучливий біль у попереку;
 3. Защемлення м’язу, або інші неприємні больові відчуття у м’язах;
 4. Артрит, артроз, ревматизм;
 5. Нерегулярні болі, які можуть бути викликані різними причинами.

Вам також варто придбати подібне пристосування, в разі, якщо ви часто стикаєтесь із необхідністю здійснення охолоджуючої терапії, задля усунення:

 1. Наслідків травм, розтягнень, забоїв, вивихів;
 2. Неприємних відчуттів, викликаних наявністю сонячних або інших видів опіків на шкірі;
 3. Синців, гуль;
 4. Мігрені. В такому випадку компрес залишають на декілька хвилин на лобі;
 5. Зубного болю;
 6. Наслідків укусів комах.

Для того аби нагріти виріб, достатнього на деякий час опустити його в гарячу воду. Для охолодження можна використати морозильну камеру або холодильник.

Аби замовити зігріваючий компрес достатньо додати його в корзину та очікувати на дзвінок менеджера Інтрнет-магазину «Медтехніка FMF» для підтвердження замовлення. Кваліфікований спеціаліст запропонує оптимальний варіант доставки і допоможе обрати зручний спосіб оплати попередньо обраного товару.