Тонометр автоматичний з адаптером Longevita BP-1305

Виробник: Longevita
Код товару: 3304-06
-18 %
Акція
Топ Продаж

До кінця Акції залишилось:

Отримати консультацію / Допомога з покупкою
1124.50 грн 917.00 грн

  • Наявність: В наявності


Доставка і Оплата
Адресна доставка

Адресна доставка

Ви можете замовити доставку до дому

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

Доставка перевізником (Безкоштовна доставка від 1 500 грн)

Самовивіз

Самовивіз

Самовивіз з точки видачі

Оплата готівкою

Оплата готівкою

Оплата готівкою на точці видачі

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата за реквізитами

Тонометр LONGEVITA BP-1305 – це флагман серед автоматичних моделей тис комірів ТМ LONGEVITA. В його стандартну комплектацію входить все необхідне для здійснення якісного вимірювання артеріального тиску та пульсу в домашніх умовах, проте не рідко він застосовується і в спеціалізованих медичних установах. Електронний блок виготовлений із міцного пластику, великий рідкокристалічний екран, універсальна манжета для людей із окружністю плеча 22-40см, елементи живлення (4 батарейки типу АА), адаптер для підзарядки пристрою від мережі змінного струму, сумочка для зберігання і транспортування, інструкція та гарантійний талон.
Він, як і всі пристрої для вимірювання тиску та пульсу ТМ LONGEVITA, клінічно протестовані (FDA, AAMI, по протоколу BHS/ESH, сертификат CE). Доповнені декларацією відповідності та іншими нормативним документами, які засвідчують його якість, точність та відповідність встановленим вимогам до продукції такого типу.
Діапазон вимірювання тиску з допомогою тонометра LONGEVITA BP-1305 складає 0-300 мм рт.ст. із похибкою +/- 3 мм рт.ст. При цьому допустимі межі вимірювання пульсу коливаються від 30-180 ударів/хв, із можливим відхиленням у ±5 %.
Унікальні функції тонометра LONGEVITA BP-1305:
• Інноваційна технологія визначення аритмії у користувача, що носить назву IHD. У разі наявності аритмії, на екрані з`являється відповідне умовне позначення, яке й інформує людину про необхідність уважніше поставитись до отриманих результатів вимірювання і у випадку частої появи даного вказівника обов`язково звернутися до лікаря.
• Великий об’єм пам`яті – 120 комірок. Пристроєм може користуватись одразу двоє користувачів, які мають можливість фіксувати результати проведених вимірювань у пам`яті тонометра. Для цього наявний об`єм пам`яті порівно розділений, по 60 комірок для кожного користувача.
• За необхідності користувач може скористатись функцією усереднення результатів, дізнавшись середнє значення проведених раніше вимірювань. Є можливість обрати необхідний період, який береться до уваги для розрахунку середнього значення.
• Ліворуч від екрану нанесено класифікатор у відповідності до ВООЗ, який вказує на те, чи є отриманий показник у межах норми, граничить з нормою, або ж присутня гіпертонія (гіпертензія).
• У комплект входить універсальна манжета, яка підійде для людей, окружність плеча яких коливається від 22 до 40см.
• Пристрій доповнений адаптером.
• Для того аби наявні елементи живлення прослужили якомога довше тонометр доповнений функцією авто вимкнення після декількох хвилин бездіяльності;
• Звукова індикація, яка сигналізує про початок роботи із пристроєм та завершення процедури вимірювання артеріального тиску та пульсу;
• Пристрій має мабуть один із найбільших рідкокристалічних екранів, серед аналогічних моделей.
• ТМ LONGEVITA старається зробити процес вимірювання мак сильно простим та зручним для користувача, тому не перетяжує панель управління пристрою надмірною кількістю клавіш. Всього 3 кнопки – вкл./викл., пам`ять та SET.
• Гарантія 5 років від виробника.
Тонометри
Індикація аритмії є
Автоматичне вимкнення так
Виробник Longevita
Гарантія 5 років
Діапазон виміру артеріального тиску 0-300 мм рт. ст.
Діапазон виміру пульсу 30-180 ударів/хв
Додаткові функції Інноваційна технологія визначення аритмії у користувача, що носить назву IHD
Елемент живлення 4 батарейки типу АА
Живлення Мережа,батарейки
Звуковий сигнал є
Зона вимірювання тиску Плече
Кількість комірок пам`яті 60х2
Комплектація Електронний блок, манжета 22-40 см, 4 елементи живлення типу АА, адаптер, зручна сумочка для зберігання пристрою, інструкція та гарантійний талон
Країна реєстрації бренду Тайвань
Країна-виробник товару Тайвань
Мережевий адаптер так
Новий - б/в Новий
Обчислення середнього тиску є
Розмір манжети 22-40см
Тип вимірювання тиску автоматичний
Точність виміру артеріального тиску ± 3 мм рт.ст.
Точність виміру пульсу 0.05

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре