Інфрачервоні термометри

Інфрачервоні термометри

Інфрачервоний термометр — пристрій для вимірювання температури тіла людини. Він працює безконтактно. Користуватися цим медичним приладом дуже легко. Для цього не потрібно володіти спеціальними навичками і знаннями. В інтернет-магазині «Медтехніка FMF» ви зможете купити інфрачервоний термометр за привабливою ціною.

Ключові особливості

За допомогою інфрачервоного градусника виміряти температуру дуже просто. Його застосування дозволяє отримати необхідні дані за декілька секунд. Використовуючи цей гаджет, немає потреби нерухомо сидіти 5–7 хвилин, чекаючи результату. Ви оціните принцип дії приладу, коли потрібно дізнатися температуру тіла дитини. Адже малюка не так просто вмовити залишатися деякий час без руху.

Інфрачервоний термометр виконує вимірювання за допомогою спеціального елемента, який реагує на випромінювання, що йде від людського тіла. Він зчитує інформацію і показує її в звичному для всіх цифровому вигляді на екрані рідкокристалічного дисплея.

Точність роботи гарантована тільки в разі коректного застосування приладу. Тому перед використанням пристрою потрібно уважно вивчити інструкцію. Будь-хто зможе впоратися з експлуатацією цього приладу!

Моделі інфрачервоних термометрів поділяються на такі різновиди:

  1. Безконтактні. Підносяться до скроні на відстань двох сантиметрів. Далі відбуваються необхідні вимірювання. Використовувати цей прилад можна для визначення температури їжі, води і різних предметів.
  2. Лобові. Для отримання результату пристрій потрібно піднести до чола або до скроневої частини.
  3. Вушні. Такі пристрої вимірюють температуру тіла через вушний канал. У комплекті йдуть м'які насадки, що роблять використання приладу комфортним. Використовувати цей різновид градусників заборонено, якщо у пацієнта запалення середнього вуха. В цьому випадку результат не буде точним.

Інфрачервоні термометри виробляються в великому асортименті. Підібрати модель не складе труднощів. Подібні прилади здатні виконувати вимірювання за кількома шкалами (Фаренгейт і Цельсій). Вони відмінно підходять для багатодітних сімей, в яких часто спостерігаються спалахи ГРВІ або грипу. Деякі пристрої оснащені водонепроникним корпусом, що дозволяє використовувати їх у ванній кімнаті. Існують моделі, які запам'ятовують декілька останніх вимірювань.

Градусники мають наступні переваги:

  • швидкість вимірювань — до тридцяти секунд;
  • безпека експлуатації (відсутність ртуті і скла в конструкції пристрою);
  • допустимість проведення процедури, коли дитина спить;
  • можливість визначати температуру навколишніх предметів;
  • присутність додаткового функціоналу: підсвічування, пам'ять і т. д.

У компанії «Медтехніка FMF» ви зможете придбати продукцію, яка повністю відповідає сучасним стандартам якості. Ми реалізуємо сертифіковані прилади від виробників. Вони виготовляються із застосуванням сучасних технологій і використанням високоякісних комплектуючих.

Оформлення замовлення

Зателефонуйте нам, щоб замовити медичну вимірювальну техніку. Для отримання консультацій щодо нашої продукції скористайтеся онлайн-чатом. У штаті компанії працюють співробітники з медичною освітою, тому вони зможуть компетентно відповісти на ваші запитання.

Доставка замовлень виконується по всій Україні. Відправлення — в день оформлення покупки. Доставка в одну з аптек нашої мережі здійснюється безкоштовно.

В даній категорії немає товарів.