Термометр безконтактний інфрачервоний Hti HT-820D (5186-06)

Виробник: Hti
Код товару: 5186-06
Топ Продаж
Отримати консультацію / Допомога з покупкою
Ціна: 937.50 грн

  • Наявність: В наявності


Доставка і Оплата
Адресна доставка
Адресна доставка

Ви можете замовити доставку до дому

Доставка Новою Поштою
Доставка Новою Поштою

Безкоштовна доставка від 1 500 грн

Доставка Укр поштою
Доставка Укр поштою

Безкоштовна доставка від 1 500 грн

Самовивіз
Самовивіз

Самовивіз з точки видачі

Оплата готівкою
Оплата готівкою

Оплата готівкою на точці видачі

Банківський переказ
Банківський переказ

Оплата за реквізитами

Інфрачервоний термометр бренду Hti моделі HD-820D призначений для безконтактного вимірювання температури тіла людини. Він широко застосовується у медичній практиці та може бути придбаний для домашнього використання. Його цінність у можливості вимірювання температури тіла у дітей, не турбуючи їх, наприклад, під час сну чи відпочинку.
Його також можна використовувати, як пірометр, адже з його допомогою користувач з легкістю дізнається температуру тої чи іншої поверхні певного об`єкта.

ОСОБЛИВОСТІ
До ключових особливостей, які будуть цікаві потенційному користувачу можна віднести:
• Автоматичне вимкнення безконтактного термометра після 7-ми секунд бездіяльності. Це перш за все економить ресурс елементів живлення.
• Різнобарвне підсвічування екрану. Колір дисплею, на якому відображаються результати вимірювання залежить від величини їх значень. Коли температура у нормі (нижче 37,5°С)– екран зелений, якщо ж вона максимально близька до гранично допустимої норми (у межах від 37,5 до 38°С) – жовтий, і врешті загорається червоним, коли у пацієнта підвищена температура тіла (вище 38°С). Така кольорова індикація особливо актуальна у нічний період, адже ви не вмикаючи інших джерел світла, можете ознайомитись із результатами вимірювання.
• Пристрій зберігає до 34 результатів попередніх вимірювань і дозволяє аналізувати їх динаміку у розрізі певного періоду часу.
• Термометр інфрачервоний HD-820D має доволі простий та зрозумілий дизайн із базовим набором кнопок та перемикачів. Ззаду знаходиться доволі великий РК-дисплей. Нижче, під ним, посередині знаходиться жовта кнопка, яка вмикає або вимикає підсвічування екрану. Клавіша SET допомагає обирати та змінювати налаштування. ADJ – встановлює режим вимірювання. MODE – дозволяє змінювати об`єкти вимірювання, перемикає між режимом визначення температури тіла чи поверхні об`єкта. У передній частині, в основі приладу, розміщений інфрачервоний датчик, кнопка вимірювання у формі курка. Внизу знаходиться відсік для батарейок.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Допустима температура зберігання пристрою становить 10-60 градусів за Цельсієм, температура користування – 10-40 градусів.
Живлення здійснюється від 2-х батарейок типу АА, 3V.
Вага пристрою становить всього 122 грами.
Габаритні розміри – 14,5х8х4см.
Діапазон вимірювання температури тіла: 32-43°С, із похибкою ±0,3°С.
Діапазон вимірювання температури поверхні: 0-100°С, із похибкою ±1°С.
Дискретність шкали вимірювання - ±0,1°С.
Час відгуку пристрою становить всього 0,5с.
Об`єкт, який підлягає вимірюванню повинен знаходитись на відстані від 5 до 8 см від пристрою.

ЗАСТОСУВАННЯ
Спершу, ніж приступати до заміру температури тіла, впевніться, що обрано коректний режим, інфрачервоний датчик не забруднений, лоб сухий та не містить поту/косметичних засобів/волосся. Тільки після цього наведіть термометр на чоло та натисніть кнопку (курок). На дисплеї одразу ж відобразиться температура. Екран забарвиться у відповідний колір. У нижньому правому куті з`явиться номер комірки пам`яті, у якій буде міститися даний результат.
Якщо ви обрали режим SURFACE, тобто вимірювання температури поверхні об`єкта, при натисканні на кнопку запуску (курок) дисплей почне підсвічуватись зеленим кольором, а показники на екрані продовжуватимуть оновлюватись в залежності від переміщення пірометра.

ВИМОГИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
1) Звертаємо Ваше увагу, що при першому використанні пристрою або ж у разі заміни елементів живлення на нові, термометру може знадобитися до 10 хвилин для прогріву.
2) Місцями для визначення температури тіла людини з допомогою інфрачервоного безконтактного термометра рекомендовано вважати чоло та ділянку за мочкою вуха.
3) Перш ніж наводити на обличчя термометр, впевніться, що волосся забране, лоб протертий від залишків крему, поту чи бруду.
4) Слідкуйте, аби скло лазера завжди залишалось неушкодженим. Його можна легенько протирати бавовняною тканиною, що була попередньо змочена у 70% спиртовому розчині.
5) Для живлення необхідно застосовувати батарейки типу АА, намагатись встановити більші або ж менші елементи заборонено.
6) Бережіть прилад від ударів та контакту із прямими сонячними променями, надмірною вологістю.
7) Якщо на екрані пристрою відображається повідомлення «Lo» - це не вказує на несправність виробу. Скоріш за все причиною є: перешкода (потрапляння волосся на чоло, надмірне потовиділення), потік повітря, що спричинений протягом або ввімкненим кондиціонером, отриманий показник надто схожий на попередньо отриманий, відстань, з якою пацієнт здійснює вимірювання надто велика.


Автовимкнення Так
Вага 122 г
Вид Електронний
Виробник Hti
Габаритні розміри 14,5х8х4 см
Гарантія 1 рік
Діапазон виміру температури Від 32,0 до 42,9°C (температура тіла), Від 0 до 100°C (температура об'єкта)
Додаткові характеристики Підсвічування екрану
Додаткові характеристики
Звукова індикація Так
Кількість комірок пам`яті 34
Комплектація Термометр, елементи живлення, інструкція
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Матеріал Пластик
Матеріал корпусу Пластик
Метод вимірювання Лобний
Одиниці вимірювання Градуси за Цельсієм
Особливості Актовимкнення після 7 секунд бездіяльності, різнокольорове відсвічування дисплею в залежності від температури пацієнта, можливість вимкнення звукової індикації/підсвідки екрану
Підтип Інфрачервоні термометри
Призначення Для вимірювання температури тіла, предметів
Тип Термометри
Тип живлення 2 батарейки 3 В типу АА
Ціна поділки 0,1°C
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре