Ячеїсті протипролежневі матраци

Топ Продаж
Протипролижневий матрас Gi-emme GMA5+GM3300/T, з насосом
702-06
Протипролежневий матрац Giemme GMA5 + GM3300/Т призначений для профілактики виникнення пролежні..
2

Ціна: 1489.00 грн

Протипролежневий матрас Ridni Pro RD-PRO-B1 ячеїстий з компресором
3686-06
Протипролежневий матрас Ridni Pro RD-PRO-B1 – це річ, без якої неможливо обійтись у процесі дог..
0

Ціна: 1266.20 грн

Топ Продаж
Протипролижневий матрас OSD-QDC-300 з компресором
2375-06
Протипролежневий матрас ТМ OSD vjltks QDC-300 доповнений новою функцією статики, що дає можливі..
2

Ціна: 2199.00 грн

Топ Продаж
Протипролижневий матрас OSD-QDC-303 з компресором
412-06
Протипролежневий матрац OSD-QDC-303 призначений для використання людьми із невисоким рівнем риз..
2

Ціна: 1599.00 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)


Купити пористий протипролежневий матрац

Іноді людям, які страждають серйозними захворюваннями, прописують дотримання суворого постільного режиму. Якщо людина довгий час знаходиться без рухів, то на її тілі починають з'являтися пролежні. Щоб запобігти їх виникненню та уникнути інших проблем, використовують спеціальні пористі протипролежневі матраци з унікальними властивостями.

Купити якісний протипролежневий матрац можна в інтернет-магазині «Медтехніка FMF». Ми реалізуємо медичні товари і техніку для реабілітації, догляду та гігієни з 2017 року. За цей час нашими послугами скористалися тисячі клієнтів, асортимент поповнився до 6000 позицій, відкрилося 300 точок видачі посилок з доставкою Новою Поштою і Укрпоштою в будь-яке місто України.

Навіщо потрібні протипролежневі матраци?

Мета таких пристроїв зрозуміла кожній людині.при тривалому контакті з рівною м'якою поверхнею і від дії власної ваги пацієнта, кровопостачання та живлення нервових тканин істотно порушується, а це в свою чергу призводить до змін некротичного характеру. Даний процес починається зі шкіри, але поступово починає зачіпати м'язові тканини, а іноді навіть кісткові. Навіть у внутрішніх органах поступово з'являються атрофії, які розвиваються при тривалому стисненні через постійне лежання.

Щоб уникнути таких серйозних згубних наслідків, людину намагаються періодично повертати на інший бік, щоб скоротити час впливу на певну частину тіла. Мінус цієї процедури в тому, що вона вимагає постійної присутності сторонньої людини або медичного працівника, а також значних зусиль, якщо пацієнт страждає від ожиріння і не може рухатися самостійно. Мінус також в тому, що перекладати людину проблематично, якщо вона відчуває сильні болі.

Саме тому останнім часом активно починають використовувати протипролежневі ячеїсті матраци. Вони усувають необхідність в регулярному перевертанні пацієнта, а контакт з поверхнею виробу відбувається тільки в певних точках. Вони постійно змінюють своє становище, що запобігає здавлюванню судин і забезпечує проходження повітря під тіло.

Продукція, яка реалізується в нашому інтернет-магазині, проводиться відомими компаніями багато років. Представлені ячеїсті протипролежневі матраци з насосом або автоматичним компресором створюються завдяки багаторічному досвіду фахівців та розвитку сучасних технологій. Це забезпечує комфорт пацієнта, дає терапевтичний ефект за рахунок масажних рухів, запобігає появі пролежнів і, як наслідок, некротичних змін в тканинах.

Де купити якісний протипролежневий матрац з насосом або компресором?

Замовте надійний протипролежневий пористий матрац в інтернет-магазині «Медтехніка FMF». Ми реалізуємо засоби для догляду та гігієни, різну медичну техніку для терапії захворювань і реабілітації. На даний момент в каталозі представлено більше 6000 товарів, які можна забрати з 300 точок видачі, розташованих переважно в західній частині України. Також ми пропонуємо доставку Новою Поштою в будь-яку точку країни.

"