Молоковідсмоктувачі механічні

Молоковідсмоктувач Dr.Frei GM-20 механічний
988-06
Молоковідсмоктувач Dr.Frei GM-20 використовують для зціджування грудного молока. Перш за все, п..
0

Ціна: 845.20 грн

Молоковідсмоктувач Mamіvac Easy механічний
990-06
Механічний двофазний молоковідсмоктувач Mamivac Easy - надійний пристрій для домашнього викорис..
0

Ціна: 785.90 грн

Молоковідсмоктувач механічний Lindo РК 071 з пляшкою
7493-06
Молоковідсмоктувач механічний Lindo РК 071 призначений для зціджування грудного молока за допом..
0

Ціна: 525.25 грн

Топ Продаж
Молоковідсмоктувач механічний Philips Avent (SCF330/20)
810-06
Більшість майбутніх мам, що заздалегідь готуються до пологів та материнства, складаючи численні..
2

Ціна: 1335.20 грн

Молоковідсмоктувач ручний Canpol Babies (9/200)
3976-06
Молоковідсмоктувач Canpol babies 9/200 механічний, або як його ще називають ручний, призначений..
0

Ціна: 540.60 грн

Топ Продаж
Молоковідсмоктувач ручний Canpol Babies Basic (12/205)
811-06
У момент появи на світ маленького чуда, годуючій мамі може знадобитися чимало допоміжних засобі..
0

Ціна: 596.70 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Ручний молоковідсмоктувач

Стати матір'ю - велике щастя. Коли жінка після пологів може нарешті возз'єднатися зі своїм малюком, перший раз взяти його на руки, її охоплює страх і почуття гордості. Але, не дивлячись на те, що важкий період вагітності та пологів позаду, починається новий етап в житті - материнство. Найголовніше, в перший рік життя дитини дати їй стійкий імунітет, який виробляється завдяки материнському молоку. Але, часто трапляється так, що через відмову малюка від грудей, необхідності розлуки з матір'ю, немає можливості здійснити природний процес годування, і доводиться здійснювати зціджування. Так, як дані маніпуляції не всім під силу необхідний механічний молоковідсмоктувач, купити який можна на сайті FMF з доставкою по всій території України.

Ручні молоковідсмоктувачі: переваги, догляд за виробом

Механічний молоковідсмоктувач, являє собою пристосування для зціджування материнського молока, що здійснюється за допомогою рук.

Прилад для ручного зціджування, поділяють за типом пристрою, завдяки якому створюється вакуум. Вони можуть бути:

  • працюючими від поршня - поршневі;
  • стискаючими гумову грушу - помповий механізм;
  • створюючими вакуум за рахунок паралельного руху циліндрів, розташованих один навпроти одного - шприцеві;
  • створюючими вакуум за допомогою гумової кулі, що скріплений з приладом спеціальною трубкою - грушевий механізм.

Ручний молоковідсмоктувач виконуючи свою дію не викликає хворобливих відчуттів у жінки. М'яке зціджування дозволяє проводити процедуру без таких наслідків як: утворення тріщин на сосках, після маніпуляцій не виникає неприємних больових відчуттів в грудях, немає почервоніння і роздратування.

Застосування виробу необхідно не тільки у випадках відмови дитини від грудей. Молоковідсмоктувач стає панацеєю при ускладненнях після пологів, коли мати не може фізично знаходитися з дитиною разом. Даний спосіб годування використовують, в разі якщо малюк народився раніше терміну або отримав травму при складних пологах. Зручно здійснювати годування зцідженим молоком, якщо матері необхідно на навчання або роботу.

Дане пристосування може запобігти застій молока в залозах, адже утворення грудок в грудях загрожує такими наслідками як підвищення температури тіла, загальна слабкість, почервоніння шкіри. У сильно запущених випадках може утворитися мастит.

Перед початком використання системи, необхідно ознайомитися з інструкцією. Ретельно вивчити розділ про відхід і рекомендації по зберіганню зцідженого молока. Після кожного зціджування необхідно проводити дезинфікування приладу. Сучасні вироби можна очищувати миючими засобами, призначеними для миття посуду. Після намилювання, піну необхідно ретельно змити гарячою водою кілька разів. Всі деталі приладу насухо витираються.

Не можна залишати залишки молока надовго в ємності приладу. Рідину після годування краще відразу утилізувати.

Де краще купити ручний молоковідсос?

Наш інтернет магазин FMF спеціалізується на продажу виробів по догляду за хворими, у великому асортименті є товари для краси і здоров'я. Ми пропонуємо тільки найкращу продукцію, що пройшла технологічні випробування на виробництві. Всі товари мають гарантію якості.

Замовити механічний молоковідсмоктувач можна в режимі онлайн. Для цього необхідно заповнити невелику анкету з особистими даними і відправити її в обробку. Наш менеджер обов'язково зв'яжеться з клієнтом для уточнення інформації по оплаті й доставці.