095 55 899 55
Львів, с.Сокільники, вул. Стрийська 20
Телефонні лінії працюють з 9:00 до 19:00 субота з 10:00-15:00, неділя вихідний

Гігрометри

Топ Продаж
536-06
Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-1 – пристосування, за допомогою якого можна виміряти т..
2

108.00 грн

108.00 грн
Топ Продаж
537-06
Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-2 – пристосування, за допомогою якого можна виміряти т..
1

132.15 грн

132.15 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Гігрометри

Особливості, пристрій, застосування гігрометра

Психрометрический гігрометр створений для того, щоб отримувати інформацію про температуру і вологість повітря. Його використовують в побутових і промислових цілях. Такий виріб підлягає суворій сертифікації і обов'язково має проходити операцію метрологічної повірки.

Особливості приладу

Щоб підтримати здоров'я і завжди відчувати себе добре, в приміщенні повинні бути створені певні умови. Співвідношення вологи і температури в даному питанні відіграє ключову роль. Психрометрический гігрометр ефективно справляється з цим завданням.

Пристрій включає в себе:

  1. Термометр сухий.
  2. Вологий Термометр.
  3. Таблицю для визначення результатів.

Використання психрометричного пристрою засноване на отриманій різниці температур. Сухий вимірювальний прилад завжди показує величину прогріву повітря. Другий термометр занурений в спеціальну рідину толуол.

Щоб визначити вологість, відштовхуються від отриманої різниці показань двох пристроїв. Дане значення встановлюють по таблиці. Спочатку визначають десяті значення, а після — соті.

Використання психрометричного пристрою має на увазі дотримання деяких правил безпеки. Інструмент слід берегти від різких перепадів температур, механічних пошкоджень, а також нагріву понад встановлених заводом-виробником значень. Догляд також має на увазі періодичну чистку вимірювача за допомогою м'якої вологої серветки. Не дозволяється застосовувати хімічні склади і порошки, щоб не пошкодити шкалу вимірювального пристрою.

Сфера застосування

Дана продукція може бути використана в будь-якому приміщенні, для якого важливі показники температури повітря і вологості. Часто їх встановлюють:

  • на складах;
  • у будинках;
  • у квартирах;
  • в лабораторіях;
  • в медичних установах;
  • на харчових підприємствах.

У більшості випадків асортимент товарів представлений типами гігрометрів ВІТ-1 і ВІТ-2. Вони мають деякі відмінності. Так, в ВІТ-1 допустимо нагрів до 45 градусів, а в приладі ВІТ-2 дозволяється підвищення нагріву до 60 градусів Цельсія.

Тому перша модифікація найчастіше встановлюється в побутових приміщеннях, а також на складах. Там, де повітря прогрівається вище 35 градусів, застосовують другу модель приладу ВІТ-2 зі спеціальною рідиною толуол.

Слід зазначити, що даний тип вимірювальної техніки не може бути встановлено в приміщеннях, температура яких знижується нижче нуля. В такому випадку замерзає рідина для змочування термометра. А це не тільки спотворить дані, але і виведе пристрій з ладу. Ціна на психрометричні гігрометри може відрізнятися в залежності від типу пристрою і виробника. 

Вигідне придбання

Купити Психрометричний гігрометр з гарантією якості можна в інтернет-магазині «Медтехніка FMF». Тут кожен пристрій пройшов сертифікацію і відповідає суворим нормативним вимогам. Така продукція буде служити покладений термін і радувати високоточними вимірами.

Клієнти мають можливість перед тим, як купити психрометрический гігрометр, ознайомитися з наявними технічними характеристиками і описом на сайті. А для отримання більш докладної інформації щодо роботи і використання приладу відкритий онлайн-чат і телефонна лінія. Покупцям пропонується кваліфікована допомога консультантів, які мають вищу медичну освіту.

В інтернет-магазині «Медтехніка FMF " встановлена ціна на Психрометричний гігрометр, вільна від посередницьких комісій. Більш того, регулярні акції на всі категорії товарів дозволяють робити покупки за максимально прийнятною вартістю.

Щоб забрати куплені товари, можна скористатися самовивозом або замовити доставку. Для цього доступно більше 250 точок видачі покупок.