095 55 899 55
Львів, с.Сокільники, вул. Стрийська 20
Телефонні лінії працюють з 9:00 до 19:00 субота з 10:00-15:00, неділя вихідний

Інгалятори, небулайзери та аксесуари до них

Виберіть підкатегорію

Інгалятори (небулайзери). Купити інгалятор з безкоштовною доставкою в більш як 200 точок видачі по Україні в Медтехніці Львів.

Інгалятор (небулайзер) – це пристосування, основним призначенням якого є лікування захворювань дихальних шляхів. Кінцевий результат після проведення систематичної терапії із безпосереднім використанням цього пристрою є максимально результативним.

Небулайзер стане незамінним помічником тим людям, у кого було діагностовано: бронхіт, пневмонію, ГРВІ, бронхіальну астму, муковісцидоз та інші захворювання верхніх та нижніх дихальних шляхів.

Принцип дії інгалятора досить простий: він перетворює лікарську речовину на аерозоль та спрямовує його безпосередньо на місце ураження. Такий метод лікування є високоефективним, а також при терапії можна використовувати широкий спектр лікарських засобів.

Пристосування подібного типу бувають ультразвукові, компресорні, електро-сітчасті та парові і у стандартній комплектації мають як дорослі, так і дитячі маски для проведення інгаляцій.